Combat Arms Oyun Özellikleri

ezREAL-HG

Yeni Üye
Katılım
10 Eyl 2019
Mesajlar
20
Tepkime puanı
0
Puanları
1


Karakter Özelleştirmesi

Eger sizinle birlikte savas alanina getirmeyi unutursaniz, suçlamak için sadece kendinize sahipsiniz! 30'un üzerinde gerçek dünya silahlari, Saldiri Tüfeklerinden, Av Tüfeklerine, hepsi askerinizin emrinde, beraberinde çesitli el bombalari, LAW roketleri ve mayinlar gibi ikincil silahlar ile birlikte. Ek olarak, askeriniz çesitli kamuflaj esyalari, kask, çelik yelek, ve bere, bandana ve günes gözlügü gibi kozmetikleri giyinip kusanabilir. Size savas alaninda taktik avantaj saglayabilecek yeni esyalar sürekli olarak eklenecektir, bu yüzden bunlar için gözlerinizi açik tutunuz!

Değiştirilebilir Silahlar

Tüm silahlar ekipman olarak susturucular, dürbünler ve genişletilmiş şarjörler eklenebilir. Silahınız özel istekleriniz ve görevinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Klan Sistemi

Sizin parali bir asker olmaniz her zaman tek basiniza olmak zorunda oldugunuz anlamina gelmez! En iyi birligi kurabilmeniz için gereken her türlü imkan, adaylarin yönetiminden tutunda üyeleriniz için hazirladiginiz bildirimlere kadar, hepsi oyun içerisinde mevcuttur. Klan Karsilasma sistemi üzerinden kolaylikla diger oyuncularin klanlari ile karsilasmalar bulabilirsiniz, ve savasarak en iyi parali asker birligi olabilirsiniz.

Sürekli İçerik Güncellemeleri & Etkinlikler

COMBAT ARMS yaşayan ve sürekli gelişen bir oyundur.

Yeni silahlar ve teçhizatlar, yeni oyun modları ve yeni haritalar getireceğiz.

Oyun piyasaya sürüldükten sonra bile, oyuncuların yeni içerik olarak ne eklememizi istediklerini ve geri bildirimlerini dinleyeceğiz.

Biz aynı zamanda oyun içi eşyalar ve diğer çevrimdışı ödüller kazanabileceğiniz güncel etkinlikler düzenleyeceğiz.

Ücretsiz Oynanabilir

En iyisi, COMBAT ARMS tamamen Ücretsiz Oynanabilir. Bu ne demektir?

Bu istemediğiniz sürece bir kuruş bile para ödemek zorunda değilsiniz demektir.

Oyunu çalıştırdığınızda aldığınız herşey her zaman ücretsiz kullanılabilir olacaktır ve ayrıca yeni ücretsiz içerikte eklenecektir.
 
Üst