Neler yeni
RexGaming.net-En İyi Oyun Ve Bilgi Paylaşım Plartformu

Merhaba Ziyaretçi! Forumu Yeni Ziyaret Ediyorsan Üye OL! Eger Üyeligin Varsa Lütfen Giriş Yap

Combat Arms Silah Modifikasyonu Rehberi

ezREAL-HG

Yeni Üye
Katılım
10 Eyl 2019
Mesajlar
20
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Modifikasyon

Oynadığınız sürece ve daha çok karşılaşma kazandıkça, daha çok silah ve teçhizat alabilmeniz için para ile ödüllendirileceksiniz. Mağaza/Depo ekranından, karakterinizi donatabilecek, ve kazandığınız para ile yeni eşyalar alabileceksiniz.Silahlarınızdan birini seçmek ve değiştirmek için aşağı doğru açılan açık mavi Silah Seçme menüsüne tıklayınız.

Bir silah kategorisi(AR, SMG, Tabanca, vb) butonu seçtiginizde size bu silahlar ile kullanilabilecek özel modlari gösterecektir. Bilmelisiniz ki farkli silahlar belirli bölgelerde modlanmayabilir. Digerleri bir mod kullanimini engelleyerek önceden ayarlanmis yerlesik susturucular veya dürbünler ile gelebilir. Mod bölümünü tiklayarak sizin oyun stilinize en uygun sekilde silahlarinizi nasil özellestirebileceginizi görmek için her silahin mod açiklamasindan yararlanabilirsiniz.

Bir Silaha Modifikasyon Üç Alanda Yapılabilir:

Namlu Ağzı
- Silahın namlusuna takılan bir ek parça

Dürbün - Silahın üzerine takılan ve genelde görüşü etkileyen bir ek parça

Şarjör - Silahın mermi kapasitesini etkileyen bir ek parça

Satin aldiginiz ve eklediginiz modlar ayristirilabilir ve baska bir silaha yerlestirilebilir. Her bir modu belirli bir silah sinifinda kullanilabilir oldugunu lütfen unutmayiniz. Örnek, bir makineli tüfegin genisletilmis sarjörünü bir keskin nisanci tüfeginin sarjörünü arttirmak için kullanamazsiniz. Fakat, sinifa özel modlari ayni sinif içerisinde bulunan herhangi bir silaha uygulayabilirsiniz(M4 Saldiri Tüfeginizin susturucusunu alabilir ve AK Saldiri Tüfeginize takabilirsiniz).
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!