Neler yeni
RexGaming.net-En İyi Oyun Ve Bilgi Paylaşım Plartformu

Merhaba Ziyaretçi! Forumu Yeni Ziyaret Ediyorsan Üye OL! Eger Üyeligin Varsa Lütfen Giriş Yap

CS:GO Danger Zone Rehberi

serkankacan

Aktif Üye
Katılım
2 Eyl 2019
Mesajlar
107
Tepkime puanı
1
Puanları
16
An itibari ile CS:GO, adı “Danger Zone” olan bir Battle Royale moduna sahip. Oyuncu sayısı, PUBG ve Fortnite gibi oyunlarda 100 kişi ile başlarken CS:GO Danger Zone modunda bir hayli azaltılmış durumda. Şu anlık gayet iyi şekilde oynanan Danger Zone modu Hayranlar tarafından çok olumlu şekilde karşılandı.-Bana kalırsa sistemi iyi olmayan oyuncular için ciddi anlamda zorlayıcı bir güncelleme.-
Danger Zone Rehberimizde, oyuna başlamak için gerekli tüm bilgileri bir araya getirdik. Ayrıca bunun yanında, başlamanıza yardımcı olması için eklediğimiz Oynanış videolarımız da var. İlerleyen zamanlarda, gelecek olan güncellemeler, düzeltmelerde vs. elimize geçen bütün ipucularını sizlerle paylaşacağız.

  • 100 oyuncu ile başlayan bir çok Battle Royale oyunlarından farklı olarak, CS:GO’nun; Tek kişi girişlerde 16 kişi , Takım olarak girişlerde 18 kişi ile başlayan bir oyun mekanizması var.
  • Şuanlık sadece “Blacksite adlı bir harita üzerinden oynayabiliyorsunuz. Başlangıç noktanızı seçtikten sonra, ekipman ve para için haritayı gezip loot yapmanız gerekecektir. Gökyüzünden gelen “Air Drop” eklentisine de sahip. -Bu Droplarda diğer oyunlarda ki droplar gibi gerçekten güçlü silahlar ve ekipmanlar içeriyor.
  • Haritanın Safe kısımlarında bulunan gizli kasalar da var. Elinizde C4 patlayıcısı olmadığı sürece bunları açamayacaksınız, ancak bunları açarsanız envanterinize çok sağlam loot ekleyeceksiniz.
  • Ek ödülleri kazanmak için Özel Görevler eklenmiş durumda. Sözleşmeli görevler, Örnek verecek olursak harita üzerinde belirli bir hedefi öldürmek için sizi ödüllendirir -kısacası kiralık katil-, başka bir örnek verecek olursak oyun içine eklenmiş olan Rehineleri güvende tutmak size ödül kazandırır.
  • Oyun sırasında silah almak için vs. kullanabileceğiniz kişisel bir tabletten yararlanabileceksiniz. Bu tablet, rakipleri izlemenize ve sipariş etmiş olduğunuz teçhizatların nerede olduğunu izlemenize ve Güvenli alanı takip etmenize olanak sağlayan önemli stratejik bilgileri sağlar.
  • Silahlar arasında Tabanca, Tüfek, Hafif Makineli ve Ağır Makineli silahlarının hepsi burada da yer alıyor.
Oyun İpuçları için Shroud adlı oyuncunun videosunu Kesinlikle izleyin!
  • Medi-Shots adı verilen ve birçok Battle Royale oyunlarında bulunan normal sağlık kitlerinden birazcık farklı bir çalışma prensibine sahip. Sağlığı yeniden arttırdıkları gibi bunun yanında mevcut tehlikeden hızlı bir şekilde kurtulabilmeniz için hareket hızınız da geçici bir artış sağlar -bir nevi PUBG oyununda ki gibi boost işlevi görüyor.-
  • Danger Zone modu içinde toplamda üç tane mod ayrılıyor: Solo, Duo ve Trio. isimlerinden anlaşılabileceği gibi, tek başına ya da bir ya da iki arkadaşınızla oynamanıza olanak sağlayan modlardır.
  • Maçlar Danger Zone da bir nevi kısadır. Valve, çoğu maçın 10 dakika içinde biteceğine emin olduğundan bu süreyi kısa tutmuş, bunun sayesinde eğer hızlı bir şekilde elenirseniz hızlıca yeni bir oyuna girerek daha fazla oyun oyun oynamış olacaksınız.
  • Oyundaki tüm silah recoilleri, istatistikleri vs. gerçeğiyle birebir aynısıdır. Tek fark, Daha fazla hayatta kalmak için oyuncu canını 120’ye çıkartıldı.
Başta belirttiğim gibi elimize daha fazla bilgi ve ipucu geçince sizle paylaşacağız.
-Öneri isterseniz silahınızı ve paranızı safe bir şekilde topladıktan sonra yer altı sığnaklarında saklanıp son kişilerde ortaya çıkıp kolay ve hızlı bir şekilde kazanmanızı öneririm.-
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!