Neler yeni
RexGaming.net-En İyi Oyun Ve Bilgi Paylaşım Plartformu

Merhaba Ziyaretçi! Forumu Yeni Ziyaret Ediyorsan Üye OL! Eger Üyeligin Varsa Lütfen Giriş Yap

CS:GO – Silver’dan Hızlıca Çıkmak İçin 5 İpucu

serkankacan

Aktif Üye
Katılım
2 Eyl 2019
Mesajlar
107
Tepkime puanı
1
Puanları
16
  • Kendinizden Daha iyi Oynayan Arkadaşlar Bulun
Eğer Silver’sanız oyunun en kötü rank aralığındasınız ve kabul edelimki oyun hakkında pek fazla bilgiye sahip değilsiniz.Sizden daha iyi oynayan ve daha yüksek rütbeye sahip olan 4 arkadaş bulmak ve onlarla oynamak hem sizden yüksek ranklara sahip oldukları için maç başına rank atlama ihtimalinizi yükselticektir hem de iyi oyuncuların yanında daha yerine ve tutarlı tecrübe kazanmanıza olanak sağlayacaktır.
  • Farklı Haritalar Oynayın
Silver olduğum dönemi hatırlıyorumda cahillik işte sadece Dust2 oynardım eminimki birçoğunuzda böyle yapıyor.Sürekli aynı harita oynamanız rütbe atlamanızı aşırı derecede yavaşlatacaktır ve malesefki oyunda hilelerin kendini en belirgin gösterdiği yerde Dust2’dir.Sürekli Dust2 oynamaya devam ederseniz üzgünüm ki rütbe atlamanız aşırı derecede yavaş olacaktır.

  • Hesabınızı Seçkin Yapın
Malum rank aralığımız silver olunca hile de troll de eksik olmuyor.Yapabildiğiniz en kısa sürede steam hesabınızı steam quard’a bağlayın.

  • Bomba Hakimiyeti
Bombaları nasıl kullanacağınızı ve hangi harita nerelerde kullanağınızı öğrenin.Bu maddenin önemide en az aim’inizin önemi kadar çoktur.
Eğer Aim’in İyi Değilse Aim Geliştirme Konumu Okuyabilirsin :  • Isınmadan Oyuna Kesinlikle Girmeyin
Özellikle silver aralığındaki oyuncular ısınmadan oyuna girmeleri yüzünden önündeki adamı bile vuramayabiliyorlar bu hem sizin moralinizi bozarken takım arkadaşlarınızıda çok sinirlendirebilir.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!