Neler yeni
RexGaming.net-En İyi Oyun Ve Bilgi Paylaşım Plartformu

Merhaba Ziyaretçi! Forumu Yeni Ziyaret Ediyorsan Üye OL! Eger Üyeligin Varsa Lütfen Giriş Yap

Forgotten Temple

Sait Karaali

Yeni Üye
Admin
Katılım
8 Tem 2019
Mesajlar
33
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Bir ölüm kalım PvE etkinliği olan Forgotten Temple‘da amaç basittir: tüm canavarları öldürün ve sona dek hayatta kalın. Sistem sürekli olarak canavar grupları ve de zaman zaman mini-boss (boss spawnlarının süreleri aşağıda açıklanmıştır) spawnlayacaktır.Moradon’un arkasında, 815, 921 koordinatında bulunan [Priest] Iris‘e gitmelisiniz. Etkinlik başladıktan sonraki 5 dakika boyunca Forgotten Temple’a erişim sağlayabilirsiniz (5 dakika sonra kapılar kapanacak ve canavarlar spawn olmaya başlayacaktır). Giriş için 100,000 Noah paraya ihtiyacınız olduğunu da ekleyelim.
Unutmayın, yalnızca ilk 80 kişi girebilir. Bu yüzden Iris’e zamanında gidip hızlıca Temple’a girmeniz önem arz ediyor.

Seviye aralığına göre günde 2 farklı saatte girilebilir. Saatler: 46-59 arası için 09:00 ve 19:00, 60-83 arası seviyeler için 03:00 ve 22:00 Diğer etkinliklerin saatleri için Etkinlikler sayfamıza göz atabilirsiniz.

En fazla 32 oyuncu girebilir ve içeri girdikten sonra 5 dakika beklemeleri gerekmektedir. 5 dakika sonra gelecek olan her yeni dakikada farklı türlerde canavarlar çıkar ve aşama aşama güçlenir. Yalnızca son canavar da öldürülene kadar hayatta kalmayı başaran oyuncular ödülü kazanabilir. Forgotten Temple’da 30 dakika boyunca orta alanda bulunan kristalin çevresindeki yaratıkları kesmeniz gerekiyor. Eğer belirlenen süre içerisinde başarılı olunamazsa Forgotten Temple kaybedilmiş sayılacaktır.
Girilen seviye aralığına göre, Green Treasure Chest ya da Blue Treasure Chest kazanılabilir. Ödüller, (parti) hasarınıza göre dağıtılmaktadır. Bu yüzden hiçbir şey yapmadan hayatta kalmaya çalışmak akıllıca olmayacaktır.


Ödül kazanabilmek için her oyuncunun veya partinin içeride saldırı yapması ve hasar vermesi gerekmektedir. Bu sistem parti halinde veya tek başına olmak üzere ikiye ayrılır. Parti oyuncularının verdiği hasar partiye katkı puanı eklerken tek başına oynayan oyuncu sadece kendine puan kazanacaktır.
Toplam verilen hasarın İLK %50’sinin sahipleri Green Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanır. Toplam verilen hasarın SON %50’si Red Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanır.

50K’dan az hasar veren oyuncular / partiler ve ölen oyuncular hiçbir şey kazanmayacaklardır.
Toplam verilen hasarın İLK %50’sinin sahipleri Blue Treasure Chest ve 1 Forgotten Temple Coin kazanır. Toplam verilen hasarın SON %50’si Green Treasure Chest ve 1 Forgotten Temple Coin kazanır. 50K’dan az hasar veren oyuncular / partiler ve ölen oyuncular hiçbir şey kazanmayacaklardır. Forgotten Temple Coin şu şekilde kullanılabilir:

2 Low-Level Forgotten Temple Coin’i 1 Red Treasure Chest ile takas edebilirsiniz. 3 Low-Level Forgotten Temple Coin’i 1 Green Treasure Chest ile takas edebilirsiniz. 2 Forgotten Temple Coin’i 1 Green Treasure Chest ile takas edebilirsiniz. 3 Forgotten Temple Coin’i 1 Blue Treasure Chest ile takas edebilirsiniz. Forgotten Temple Coin’i, Moradon’da bulunan [Operator] Moira‘da (755, 771) kullanabilirsiniz.
Nasıl Grlr?
Süre ve Gereksnmler
Ek Blgler
Forgotten Temple (FT) Ödüller
46-59
  1. Toplam verilen hasarın İLK %50’sinin sahipleri Green Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanır.
  2. Toplam verilen hasarın SON %50’si Red Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanır.
  3. 50K’dan az hasar veren oyuncular / partiler ve ölen oyuncular hiçbir şey kazanmayacaklardır.
60-83

  • Toplam verilen hasarın İLK %50’sinin sahipleri Blue Treasure Chest ve 1 Forgotten Temple Coin kazanır.
  • Toplam verilen hasarın SON %50’si Green Treasure Chest ve 1 Forgotten Temple Coin kazanır.
  • 50K’dan az hasar veren oyuncular / partiler ve ölen oyuncular hiçbir şey kazanmayacaklardır.
Forgotten Temple Coin şu şekilde kullanılabilir:

  • 2 Low-Level Forgotten Temple Coin’i 1 Red Treasure Chest ile takas edebilirsiniz.
  • 3 Low-Level Forgotten Temple Coin’i 1 Green Treasure Chest ile takas edebilirsiniz.
  • 2 Forgotten Temple Coin’i 1 Green Treasure Chest ile takas edebilirsiniz.
  • 3 Forgotten Temple Coin’i 1 Blue Treasure Chest ile takas edebilirsiniz.

Forgotten Temple Coin’i, Moradon’da bulunan [Operator] Moira‘da (755, 771) kullanabilirsiniz.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!