Neler yeni
RexGaming.net-En İyi Oyun Ve Bilgi Paylaşım Plartformu

Merhaba Ziyaretçi! Forumu Yeni Ziyaret Ediyorsan Üye OL! Eger Üyeligin Varsa Lütfen Giriş Yap

Güncelleme 4.1 Ana Sunucuya İniş Yaptı!

Sait Karaali

Yeni Üye
Admin
Katılım
8 Tem 2019
Mesajlar
31
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Sezon 4, Survivor Pass 4: AFTERMATH ile birlikte iniş yaptı! Yeni sezonun ilk güncellemesi olan 4.1, şimdi ana sunucularda.

Yapılan esas değişiklikleri ve güncelleme ile uygulanan yenilikler için güncelleme raporunu izleyin:

Bu güncelleme bir çok yeniliğe ve dengelemeye ev sahipliği yapıyor. Tüm yeniliklerin ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız hemen 4.1 Güncelleme Notlarını okuyun.

Erangel’in yıkık mazisine geri dönerken, 100’den fazla ödülün kilidini, farklı farklı görevler ile seviye atladıkça açıyor olacağız. AFTERMATH ile farklı, karanlık ve keyifli kostümlerin tadını çıkarın ve bu tematik kokstümler ile Battlegrounds’un geleceğine göz gezdirin. Yeni iniş yapan AFTERMATH, Co-Op sistemini de oyuncularımıza sunuyor; bu sistem ile beraber görevleri tamamlayacak ve belli hedeflere ulaşarak ödüller kazanacaksınız. Aynı zamanda ödül ve görev sistemi iyileştirildi, artık BP karşılığında görevleri değiştirebileceksiniz.

Survivor Pass 4: AFTERMATH’e bugün sahip olun ve Battlegrounds’u daha önce deneyimlemediğiniz gibi deneyimleyin. Survivor Pass 4: AFTERMATH, 23 Temmuz itibariyle başlıyor ve 15 Ekim’e kadar ana sunucu bakımı tamamlanana kadar sürüyor. (Toplam 12 hafta)

Erangel güncellemesi ile keşfedilecek çok sayıda unsur var. Yeni sezon tanıtım videosunu izlemeyi ve yeni sezon ile ilgili görüşlerini paylaşan Geliştirici Ekibi’nin başı olan TS Jang’in yorumlarını dinlemeyi unutmayın:
Erangel’e atlamaya hazırlanın, lootlayın ve son düzlüğe kadar karşınıza çıkanları devirin! Kendinizi keşfedin. Hayatta kalan son kişi siz olun.
 
Son düzenleme:
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!