Ağustos ayı kafe turnuvaları başlıyor

Sait Karaali

Administrator
Yönetici
Admin
Ağustos ayı kafe turnuvaları duyurusundan selamlar! Detaylar için okumaya devam.
3 - 25 Ağustos 2019 tarihlerinde 2 hafta sonu boyunca gerçekleşecek turnuvalara Türkiye’nin dört yanından tam 20 farklı LoL Cafe’den katılarak en iyi olduğunuzu kanıtlayabilir ve özel turnuva ödüllerinin sahibi olabilirsiniz.
Ödüller:
  1. Takım - 7500 RP + 2x Gizemli Sandık + 2x Gizemli Kostüm + 25 Galibiyetlik XP Takviyesi
  2. Takım - 3000 RP + Gizemli Sandık + 2x Gizemli Kostüm + 25 Galibiyetlik XP Takviyesi
  3. Takım - 1500 RP + Gizemli Sandık + 2x Gizemli Kostüm + 25 Galibiyetlik XP Takviyesi
  4. Takım - 1000 RP + Gizemli Sandık + Gizemli Kostüm + 25 Galibiyetlik XP Takviyesi
  5. - 8. Takım - 15 Galibiyetlik XP Takviyesi
Turnuvaların gerçekleşeceği adres ve tarihler, tıklayıp giderek kayıt olabileceğiniz etkinlik sayfası bağlantıları ile birlikte aşağıdaki tabloda.
Tarihler ve Kafeler

Maçlar için kayıtlar, bağlantılarına yukarıdaki tablodan erişebileceğiniz Topluluk Etkinlikleri sayfamız üzerinden yapılacak. Turnuva kayıtlarıyla ilgili güncel bilgiler ve yeni açılan etkinlikler için arada göz atmayı unutmayın.

Pikachu

Super Moderator
Güzel Kanka